  • Mfr # K0869.504X16
  • Zoro # G602058208
Thread Size
M4
Screw Length
20 mm
Finish
Galvanized
Drive Size
3 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
K0869.504X16
Thread Size
M4
Screw Length
20 mm
Drive Size
3 mm
Head Height
4 mm
Minimum Thread Length
16 mm