  • Mfr # K0869.08X20
  • Zoro # G502053129
Thread Size
M8
Screw Length
28 mm
Finish
Bright
Drive Size
6 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
K0869.08X20
Country of Origin
China
Dimensions
Thread Size
M8
Screw Length
28 mm
Drive Size
6 mm
Head Height
8 mm
Minimum Thread Length
20 mm