  • Mfr # K0705.20X80
  • Zoro # G702083155
Thread Size
M16
Shoulder Diameter
20 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
K0705.20X80
Country of Origin
Taiwan, Province of China
Dimensions
Thread Size
M16
Shoulder Diameter
20 mm
Shoulder Length
80 mm
Head Diameter
30 mm
Head Height
30 mm
Thread Length
22 mm
Width
8 mm