  • Mfr # K1163.10X30
  • Zoro # G102082420
Thread Size
M10
Head Height
14 mm
Head Thickness
8 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
K1163.10X30
Thread Size
M10
Fastener Length
30 mm
Head Height
14 mm
Head Thickness
8 mm
Head Dia.
36 mm
Head Width
36 mm