  • Mfr # K1473.40102X20
  • Zoro # G602081862
Thread Size
M10
Material
Stainless Steel
Head Height
25 mm
Head Thickness
14 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
K1473.40102X20
Thread Size
M10
Fastener Length
20 mm
Head Height
25 mm
Head Thickness
14 mm
Head Dia.
40 mm
Head Width
40 mm
Thread Length
20 mm