  • Mfr # K1163.04X10
  • Zoro # G602082401
/ea
Key Features
Thread Size
M4
Material
Steel
Finish
Bright
Head Height
6.5 mm
Head Thickness
3.5 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
K1163.04X10
Country of Origin
Taiwan, Province of China
Dimensions
Thread Size
M4
Fastener Length
10 mm
Head Height
6.5 mm
Head Thickness
3.5 mm
Head Width
16 mm
Head Dia.
16 mm