  • Mfr # K1163.04X16
  • Zoro # G502082129
Thread Size
M4
Head Height
6.5 mm
Head Thickness
3.5 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
K1163.04X16
Thread Size
M4
Fastener Length
16 mm
Head Height
6.5 mm
Head Thickness
3.5 mm
Head Dia.
16 mm
Head Width
16 mm