  • Mfr # K1473.18042X10
  • Zoro # G102081584
Thread Size
M4
Material
Stainless Steel
Head Height
13 mm
Head Thickness
8 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
K1473.18042X10
Thread Size
M4
Fastener Length
10 mm
Head Height
13 mm
Head Thickness
8 mm
Head Width
18 mm
Head Dia.
18 mm
Thread Length
10 mm