  • Mfr # K1473.20052X10
  • Zoro # G202081644
Thread Size
M5
Material
Stainless Steel
Head Height
15 mm
Head Thickness
9 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
K1473.20052X10
Thread Size
M5
Fastener Length
10 mm
Head Height
15 mm
Head Thickness
9 mm
Head Dia.
20 mm
Head Width
20 mm
Thread Length
10 mm