  • Zoro # G711856276
Key Features
Type
Disposable Chalk Capsule
Color
High Visibility Blue
Size
4 x 1.2 oz
For Use With
Overall Depth
1.18 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
CHLK00B
Zoro #
G711856276
UPC #
Country of Origin
China
Dimensions
Size
4 x 1.2 oz
Overall Depth
1.18 in
Overall Width
2.48 in
Overall Height
2.72 in