  • Mfr # KM63XMZSMC22028MY
  • Zoro # G3813562
Overall Length
86.45mm
Shank Dia.
63.00mm
Coolant Fed
Coolant Through
Pilot Length
18.50mm
Pilot Dia.
22.00mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
KM63XMZSMC22028MY
Country of Origin
Germany
Dimensions
Overall Length
86.45mm
Shank Dia.
63.00mm
Pilot Length
18.50mm
Pilot Dia.
22.00mm
Item
Shell Mill Holder
Projection
28.00mm