  • Mfr # KM63XMZSMC32040MY
  • Zoro # G3809469
Overall Length
103.45mm
Shank Dia.
63.00mm
Pilot Length
23.50mm
Projection
40.00mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
KM63XMZSMC32040MY
Country of Origin
Multiple
Dimensions
Overall Length
103.45mm
Shank Dia.
63.00mm
Pilot Length
23.50mm
Taper Size
KM63XMZ
Pilot Dia.
32.00mm
Details
Item
Shell Mill Holder
Projection
40.00mm