  • Mfr # KM63XMZSMC27032MY
  • Zoro # G3813179
Overall Length
92.45mm
Shank Dia.
63.00mm
Pilot Length
20.50mm
Coolant Fed
Coolant Through
Pilot Dia.
27.00mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
KM63XMZSMC27032MY
Country of Origin
Taiwan, Province of China
Dimensions
Overall Length
92.45mm
Shank Dia.
63.00mm
Pilot Length
20.50mm
Pilot Dia.
27.00mm
Item
Shell Mill Holder
Projection
32.00mm