  • Mfr # KM63XMZCS32110Y
  • Zoro # G3809432
Overall Length
174.05mm
Shank Dia.
63.00mm
Coolant Fed
Coolant Through
Pilot Length
38.00mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
KM63XMZCS32110Y
Country of Origin
United States
Dimensions
Overall Length
174.05mm
Shank Dia.
63.00mm
Pilot Length
38.00mm
Taper Size
KM63XMZ
Pilot Dia.
32.00mm
Item
Shell Mill Holder
Projection
110.00mm