  • Mfr # KM63TSSMC32040M
  • Zoro # G3810692
Overall Length
103.45mm
Shank Dia.
63.00mm
Coolant Fed
Coolant Through
Pilot Length
23.50mm
Projection
40.00mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
KM63TSSMC32040M
Country of Origin
United States
Dimensions
Overall Length
103.45mm
Shank Dia.
63.00mm
Pilot Length
23.50mm
Pilot Dia.
32.00mm
Taper Size
Item
Shell Mill Holder
Coolant Fed
Coolant Through
Projection
40.00mm