  • Zoro # G315629214
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Finish
French Gold
Overall Height
1.56 in
Overall Width
1.88 in
Overall Length
2.88 in
Color
Gold
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
1233398-AF
Zoro #
G315629214
UPC #
Country of Origin
Unknown
Dimensions
Overall Height
1.56 in
Overall Width
1.88 in
Overall Length
2.88 in