  • Zoro # G821665621
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Finish
Vibrant French Gold
Height (In.)
2.16 in
Width (In.)
2.18 in
Length
6.38 in
Material
Brass
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
26320-AF
Zoro #
G821665621
UPC #
Country of Origin
United States
Dimensions
Height (In.)
2.16 in
Width (In.)
2.18 in
Length
6.38 in
Details
Finish
Vibrant French Gold
Item
Shower Fittings
Material
Brass
Description
KOHLER showering products offer luxurious water delivery for any custom or traditional showering environment. This 6" straight rainhead arm with flange provides a solid ceiling-mount for single-function rainheads. With durable brass construction and minimalist design, this shower accessory is versatile enough for any bathroom design.