  • Mfr # KM-ISCF-78MD
  • Zoro # G515488161
/ea
See details
Key Features
Width
78.7 in
Voltage
110V
Depth
29.8 in
Color
WHITE
Size
78 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
KM-ISCF-78MD
Country of Origin
China
Dimensions
Width
78.7 in
Depth
29.8 in
Size
78 in
Length
33.8 in
Details
Voltage
110V