Grooving, GBA 43R200020GM PR1215 , 10 pcs.
  • Mfr # GBA43R200020GMPR1215
  • Zoro # G6739259
Cutting Direction
Right Hand
ISO Number
GBA43R200-020GM
Corner Radius
0.20mm
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
GBA43R200020GMPR1215
Country of Origin
Japan
Dimensions
Corner Radius
0.20mm
Max. Grooving Width
2.00mm
Depth of Cut
3.50mm