Grooving, GBA 43R300150R PR1215 G, 10 pcs.
  • Mfr # GBA43R300150RPR1215
  • Zoro # G6737028
Cutting Direction
Right Hand
ISO Number
GBA43R300-150R
Corner Radius
1.50mm
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
GBA43R300150RPR1215
Country of Origin
Multiple
Dimensions
Corner Radius
1.50mm
Depth of Cut
4.00mm
Insert Size
43
Max. Grooving Width
3.00mm