  • Zoro # G7810083
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
15"
For Use With
Mfr. No. 7320020
Overall Depth
15 in
Overall Height
13 in
Height
13"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Zoro #
G7810083
UPC #
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
15"
Overall Depth
15 in
Overall Height
13 in
Height
13"
Depth
15"
Overall Width
15 in
Overall Length
15 in
Well Depth
100 mm
Well Diameter
100 mm