  • Mfr # 36TAB30-PURPLE
  • Zoro # G422904907
/ea
Key Features
Resistance Properties
UV-Resistant, Water-Resistant, Waterproof, Weather-Resistant
Depth
36 in
Width
36 in
Color
Purple
Material
Perforated Metal
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
36TAB30-PURPLE
Country of Origin
United States
Dimensions
Depth
36 in
Width
36 in
Height
30 in