  • Mfr # 36TAB40-PURPLE
  • Zoro # G322904694
/ea
See details
Key Features
Width
36 in
Product Type
Bar Table
Frame Material
Steel
For Use With
C2-PERF Chairs
Leg Type
Pedestal
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
36TAB40-PURPLE
Width
36 in
Depth
36 in
Height
40 in