  • Mfr # ESCBG-57CBU
  • Zoro # G109789841
/ea
Key Features
Capacity
2
Overall Width
57 in
Overall Length
78 in
Material
Wicker/Iron/Polyester
Depth
27 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
ESCBG-57CBU
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Width
57 in
Overall Length
78 in
Depth
27 in
Size
78 in H x 57 in W x 27 in D