  • Mfr # QRBL-60WGR-S
  • Zoro # G911371661
/ea
Key Features
Shape
Round
Width
60 in
Length
29.5 in
Tabletop Material
Sintered Stone/Steel
Tabletop Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
QRBL-60WGR-S
Country of Origin
China
Dimensions
Width
60 in
Length
29.5 in
Thickness
0.47 in
Dimension
29.5 in H x 60 in W x 60 in D
Depth
60 in