  • Zoro # G211371507
Free Shipping & Returns
Key Features
Material
Manufactured Wood/Steel/Velvet
Width (In.)
19 in
Depth (In.)
21.1 in
Capacity
1
Dimension
32.9 in H x 19 in W x 21.1 in D
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
TCBL18BU4
Zoro #
G211371507
UPC #
Country of Origin
China
Dimensions
Width (In.)
19 in
Depth (In.)
21.1 in
Dimension
Length
32.9 in