  • Mfr # LRA185KMM8DG01
  • Zoro # G912431272
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Input Voltage
220V AC, 110V AC
Number of Computers Controlled
8
Max. Resolution
1600 x 1200
Power Consumption
20 W
Display Type
LED
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
LRA185KMM8DG01
Country of Origin
United States
Dimensions
Screen Size
18.5 in
Rack Height
1U
Details
Item
LCD Rack Console
Input Voltage
220V AC, 110V AC
Number of Computers Controlled
8
Max. Resolution
1600 x 1200
Power Consumption
20 W