Linen Avenue Custom Cordless 1% Solar Roller Shade, 20 W x 60 H, Charcoal R2CC1CL2000B60IM
Custom Cordless 1% Solar Roller Shade, 20 W x 60 H, Charcoal (Discontinued)
  • Mfr # R2CC1CL2000B60IM
  • Zoro # G7938530
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
R2CC1CL2000B60IM
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
20 in
Height
60 in
Details
Item
Custom Cordless 1% Solar Roller Shade