Linen Avenue Custom Cordless 1% Solar Roller Shade, 40 W x 42 H, Shadow R2CC1SW4000B42IM
Custom Cordless 1% Solar Roller Shade, 40 W x 42 H, Shadow (Discontinued)
  • Mfr # R2CC1SW4000B42IM
  • Zoro # G7966488
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
R2CC1SW4000B42IM
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
40 in
Height
42 in
Details
Item
Custom Cordless 1% Solar Roller Shade