Linen Avenue Custom Cordless 5% Solar Roller Shade, 62 W x 54 H, Fawn R2CC5FN6200B54IM
Custom Cordless 5% Solar Roller Shade, 62 W x 54 H, Fawn (Discontinued)
  • Mfr # R2CC5FN6200B54IM
  • Zoro # G8081839
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
R2CC5FN6200B54IM
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
62 in
Height
54 in
Details
Item
Custom Cordless 5% Solar Roller Shade