  • Zoro # G014873352
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Features
Bluetooth Pairing, Mute, Digital Signal Processing (DSP), Deep Bass
Includes
2 x Satellite Speakers, Subwoofer, 3.5 mm Cable, User Documentation
Color
Black
Wireless Speaker
Yes
Placement
Desktop
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Zoro #
G014873352
UPC #
Country of Origin
China
Dimensions
Subwoofer Height
9.45 in
Subwoofer Depth
7.09 in
Subwoofer Width
9.21 in
Satellite Speaker Width
3.70 in
Satellite Speaker Height
7.87 in
Satellite Speaker Depth
3.35 in
Details
Features
Includes
Color
Black
Wireless Speaker
Yes
Placement
Desktop
Item
Speaker System
USB
Bluetooth
Watt (RMS)
40 W