  • Zoro # G221708553
Key Features
Battery Included
Yes
Pointing Device Connectivity Technology
Wireless
Battery Size Supported
AAA, AA
Keyboard/Keypad Type
Keyboard
Bluetooth Version
5.1
See all product information
Get a 10% off coupon
Zoro #
G221708553
UPC #
Country of Origin
China
Dimensions
Battery Size Supported
AAA, AA
Keyboard/Keypad Depth
0.91 in
Pointing Device Height
4.67 in
Height
5.31 in
Pointing Device Depth
1.65 in
Pointing Device Width
2.61 in
Keyboard/Keypad Width
17.08 in