  • Mfr # ST-018-12HA
  • Zoro # G3819575
/ea
Key Features
Header
Stop
Legend
Employees Only
Height
12 in
Sign Shape
Octagon
Sign Material
Aluminum
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
ST-018-12HA
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
12 in
Height
12 in
Thickness
0.063 in
Depth
63/1000 in
Mounting Hole Dia.
0.375 in