  • Mfr # ST5178-32.0-00
  • Zoro # G4057419
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
ST5178-32.0-00
Country of Origin
United States
Dimensions
Thread Size
M3.5-0.6
Body Length
32.0 mm
Thread Length
6.35 mm
Outside Diameter
10 mm
Hex Width
10.0 mm