Lyn-Tron Round Spacer, #10 Screw Size, Plain Steel, 1.312 in Overall Lg, 0.192 in Inside Dia ST6343-10-1.312-00
Round Spacer, #10 Screw Size, Plain Steel, 1.312 in Overall Lg, 0.192 in Inside Dia (Discontinued)
  • Mfr # ST6343-10-1.312-00
  • Zoro # G2680607
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
ST6343-10-1.312-00
Country of Origin
United States
Dimensions
For Screw Size
#10
Overall Length
1.312 in
Inside Diameter
0.192 in
Inside Diameter Tolerance
+0.010 in