Lyn-Tron Round Spacer, #12 Screw Size, Plain Steel, 1.437 in Overall Lg, 0.218 in Inside Dia ST6345-12-1.437-00
Round Spacer, #12 Screw Size, Plain Steel, 1.437 in Overall Lg, 0.218 in Inside Dia (Discontinued)
  • Mfr # ST6345-12-1.437-00
  • Zoro # G2685437
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
ST6345-12-1.437-00
Country of Origin
United States
Dimensions
For Screw Size
#12
Overall Length
1.437 in
Inside Diameter
0.218 in
Inside Diameter Tolerance
+0.010 in