  • Mfr # 79T012503
  • Zoro # G1162818
Shank Dia.
0.125 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
79T012503
Shank Dia.
0.125 in
Overall Length
1.5 in
Included Angle
90 Degrees
Decimal Equivalent
0.125 in
Non-Cutting Tip Dia Max
0.03 in