  • Mfr # CXDSS2210AP
  • Zoro # G1368730
Diameter
0.221 in
Included Angle (SIG)
140°-142°
Helix Angle
30°
Drill Bit Size
#2
Overall Length
2.598 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
CXDSS2210AP
Diameter
0.221 in
Drill Bit Size
#2
Overall Length
2.598 in
Flute Length
1.102 in