  • Mfr # 305M0076
  • Zoro # G1170140
Drill Bit Size
0.76 mm
Shank Dia.
0.1181 in
Flute Length
0.4 in
Overall Length
1.4961 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
305M0076
Drill Bit Size
0.76 mm
Shank Dia.
0.1181 in
Flute Length
0.4 in
Overall Length
1.4961 in