  • Mfr # 305M0079
  • Zoro # G1173832
/ea
Key Features
Helix Angle
12°
Overall Length
38 mm
Number of Flutes
2
Shank Type
Straight
Included Angle
135°
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
305M0079
Overall Length
38 mm
Flute Length
10.16 mm
Shank Dia.
3 mm
Drill Bit Size
0.79 mm