  • Mfr # 305M0155
  • Zoro # G1176206
/ea
Key Features
Number of Flutes
2
Drill Bit Finish
Uncoated
Included Angle (SIG)
135°
Included Angle
135°
Diameter
0.061 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
305M0155
Dimensions
Diameter
0.061 in
Overall Length
38 mm
Drill Bit Size
1.55 mm
Flute Length
10.16 mm
Shank Dia.
3 mm