  • Mfr # 305M0034
  • Zoro # G1198448
Shank Dia.
3 mm
Diameter
0.0134 in
Shank Type
Straight
Drill Bit Material
Carbide
Drill Bit Finish
Uncoated
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
305M0034
Shank Dia.
3 mm
Diameter
0.0134 in
Drill Bit Size
0.34 mm
Flute Length
4.8 mm
Overall Length
38 mm