  • Mfr # 2XDSS7874A
  • Zoro # G1351626
Drill Bit Size
20 mm
Flute Length
2.7559 in
Shank Diameter
0.7874 in
Number of Flutes
2
Material - Machining
Carbide
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
2XDSS7874A
Overall Length
5.2362 in
Drill Bit Size
20 mm
Flute Length
2.7559 in
Shank Diameter
0.7874 in