  • Mfr # 2XDSS1181A
  • Zoro # G1314079
/ea
Key Features
Drill Bit Size
3 mm
Flute Length
0.6299 in
Shank Diameter
0.1181 in
Number of Flutes
2
Material - Machining
Carbide
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
2XDSS1181A
Country of Origin
United States
Dimensions
Overall Length
2.2441 in
Drill Bit Size
3 mm
Flute Length
0.6299 in
Shank Diameter
0.1181 in