  • Mfr # 2XDSS5469A
  • Zoro # G1329862
Drill Bit Size
35/64 in
Flute Length
2.125 in
Shank Diameter
0.5469 in
Number of Flutes
2
Material - Machining
Carbide
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
2XDSS5469A
Overall Length
4.25 in
Drill Bit Size
Flute Length
2.125 in
Shank Diameter
0.5469 in