  • Mfr # 2XDSR5469A
  • Zoro # G1323221
Drill Bit Size
35/64 in
Flute Length
3.03 in
Shank Diameter
35/64 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
2XDSR5469A
Overall Length
5.28 in
Drill Bit Size
Flute Length
3.03 in
Decimal Equivalent
0.5469 in