  • Mfr # A11-B1-C6-E60-E1E-BTC-E29-E46E
  • Zoro # G6038442
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Overall Height
60 in
Overall Width
21 in
Material
Aluminum
Color
Silver
Load Capacity
600 lbs
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
A11-B1-C6-E60-E1E-BTC-E29-E46E
Country of Origin
United States
Dimensions
Overall Height
60 in
Overall Width
21 in
Depth
20 in