  • Mfr # P80-14M-115-J
  • Zoro # G515718060
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Outside Dia. - Timing Belt Pulleys
13.925 in
Max. Bore (In.)
4.5 in
Bore Type
QD Bushed
Pitch Dia. - Timing Belt Pulleys
14.036 in
Application
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
P80-14M-115-J
Country of Origin
China
Dimensions
13.925 in
14.036 in
Width - Timing Belts
115 mm
Details
Max. Bore (In.)
4.5 in