  • Mfr # 96120CLBKSN
  • Zoro # G1883136
Height
7.5 in
Length
4.75 in
Housing Finish
Black / Satin Nickel
Lamp Type
E26 Medium
Voltage
120 V
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
96120CLBKSN
Height
7.5 in
Length
4.75 in
Width
4.75 in
Cord Length
120 in
Maximum Hanging Length
51 in
Canopy Height
0.75 in
Minimum Hanging Length
6.5 in
Canopy Width
4.75 in
Details
Housing Finish
Black / Satin Nickel
Lamp Type
E26 Medium
Voltage
120 V
Number of Lights
1
Light Type
Incandescent
Collection Name
Goblet
Item
Mini Pendant
Glass Color
Clear
Watts
60 W
Lamp Watts
60 W