  • Zoro # G814704757
/ea
Key Features
Height
18.75 in
Width
4.75 in
Lamp Quantity
1
Lighting Technology
Incandescent
Max. Fixture Wattage
60W
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
2881AR
Zoro #
G814704757
UPC #
Country of Origin
China
Dimensions
Height
18.75 in
Width
4.75 in
Depth
4 in
Details
Item
Wall Sconce
Lamp Quantity
1
Lighting Technology
Incandescent
Max. Fixture Wattage
60W